One tip for pricing, make bigger plans cheaper per unit.. so let's say a unit is a project, your base 1 unit price is $4.90 (with a minimum of 10 units)
so your 20 unit price should let you pay less per unit than $4.90, ie. it should be less than $98.
Whatever you set it to (say $80) means your new per unit price is $80/20units = $4. so for your 30 unit price, it should be less than 30 * $4 = 120..
You need to provide an incentive to move to the next pricing level, and the best way to do that is to make the higher levels have more relative value than the lower ones. You work out the "value" by working out your per unit price.
iguana and gecko look good, but chameleon and huey are a bit off..
chameleon gives you 50% more storage and clients than iguana, but costs way more.. $132 would give it about the same relative value, but it's $158..
I'm ignoring the number of clients cause I don't believe $26 is a good price for 5 extra clients. maybe it is, but it's a lot less clear to the end user.
You need to provide an incentive to move to the next pricing level, and the best way to do that is to make the higher levels have more relative value than the lower ones. You work out the "value" by working out your per unit price.